Nieudane zakończenie roku. Legia Futsal przegrała z LZS-em Bojano

• 18.12.2020 21:21

• Aktualizacja: 02:41 26.07.2022

Futsaliści Legii Warszawa porażką zakończyli ligowe zmagania w 2020 roku. W rozegranym awansem pierwszym meczu rundy wiosennej 1. ligi ulegli oni we własnej hali drużynie LZS-u Bojano 2:4.
Legia do meczu przystępowała jako lider - najlepsza drużyna zakończonej w ubiegły weekend rundy jesiennej. Gospodarze mogli więc czuć się faworytami, tym bardziej, że we wrześniu ograli zespół z Kaszub na wyjeździe 3:2.

W rewanżu to jednak LZS od początku narzucił swój styl. Do przerwy bramki nie padły. W pierwszych fragmentach drugiej połowy goście trafili trzykrotnie. Ostatecznie zwyciężyli 4:2. Dla Legii gole strzelili Mariusz Milewski i Bartłomiej Świniarski.

Legioniści pozostają liderami grupy północnej 1. ligi, jednak tracący do nich dwa punkty AZS Uniwersytet Gdański możesz ich wyprzedzić, jeśli wygra swój mecz w 14. kolejce. Oba zespoły spotkają się w Warszawie 9 stycznia.