SŁUCHAJ ONLINE
MENU
Słuchaj ONLINE
rdc player

Napad na placówkę bankową Błoniu. Policja wystawiła blokady

fot. www.mazowiecka.policja.gov.pl

Dwóch mężczyzn, grożąc przedmiotem przypominającym broń, napadło na placówkę jednego z banków w Błoniu koło Warszawy – poinformowała podinsp. Ewelina Gromek-Oćwieja z komendy policji dla powiatu warszawskiego zachodniego. Sprawcy zabrali pieniądze i odjechali czarnym peugeotem. Policja wystawiła na drogach posterunki blokadowe.

Jak poinformowała policja, do zdarzenia doszło w piątek około godz. 12:00. Policjanci otrzymali zgłoszenie o wtargnięciu dwóch mężczyzn do jednej z placówek bankowych w Błoniu. – Grożąc przedmiotem przypominającym broń, dokonali kradzieży pieniędzy, po czym oddalili się prawdopodobnie czarnym peugeotem – powiedziała podinsp. Ewelina Gromek-Oćwieja z Komendy Powiatowej Policji dla Powiatu Warszawskiego Zachodniego. Dodała, że mężczyźni mieli założone na twarzy maseczki, jeden z nich był szczupłej budowy ciała, a drugi krępej.

Zostały wystawione posterunki blokadowe. Na miejscu zdarzenia trwają cały czas czynności zmierzające do zgromadzenia jak najobszerniejszego materiału dowodowego – przekazała Gromek-Oćwieja. Podczas napadu nikt nie ucierpiał.

Apel do świadków zajścia

Kierujemy apel do wszystkich osób, które mogły być świadkami bądź też posiadają jakąkolwiek wiedzę na temat tego zdarzenia o kontakt z Komisariatem Policji w Błoniu – powiedziała policjantka. Zaznaczyła, że policji zależy również na nagraniach z kamer samochodowych, które mogły zarejestrować moment zdarzenia.

Czytaj też:

Napad pod Warszawą. Okradli bankomat przy pomocy m.in. koparki

NAJNOWSZE INFORMACJE
RADIO DLA CIEBIE
  • Warszawa: 101 FM
  • Ostrołęka: 100,8 FM
  • Ostrów: 87,6 FM
  • Płock: 101,9 FM
  • Radom: 89,1 FM
  • Siedlce: 103,4 FM
  • DAB+
PUBLICYSTYKA
MUZYKA


wydanie online:
nm@rdc.pl

© 2021 Polskie Radio S.A. Radio Dla Ciebie
Wszelkie prawa zastrzeżone