SŁUCHAJ ONLINE
MENU

Moda na Mazowsze. Sezon turystyczny w regionie rozpoczęty

fot. Moda na Mazowsze

MAZOmiejsca, MAZOsmaki, MAZOpodróże i MAZOczas – to hasła tegorocznego sezonu turystycznego na Mazowszu. Pod każdym z nich kryje się aktywny wypoczynek z rodziną czy przyjaciółmi, który ma przybliżyć uroki Mazowsza nie tylko mieszkańcom, ale także turystom.

Tegorocznym symbolem wypoczynku jest kamper. Oznakowany barwami Mazowsza samochód wyrusza w trasę po województwie, by zachęcać to takiej właśnie formy podróżowania.

Będziemy jeździć tam, gdzie się coś dzieje na terenie województwa mazowieckiego i przybliżać możliwości uprawiania turystyki kamperowej i połączenia tego z innymi aktywnościami turystycznymi jak kajak, rower czy turystyka piesza – mówi Radiu dla Ciebie prezes Mazowieckiej Regionalnej Organizacji Turystycznej Izabela Stelmańska.

Moda na Mazowsze

Wszystkie atrakcje przygotowane na najbliższe tygodnie przez mazowieckie instytucje można śledzić na bieżąco na stronach internetowych. – Zachęcam do odwiedzenia strony modanamazowsze.pl. Tam pojawiają się wszystkie oferty możliwości spędzenia wolnego czasu, gotowe oferty podróży po Mazowszu. Sprawdzimy, gdzie na terenie Mazowsza znajdują się kąpieliska. Jest też mapa o tym, jak podróżować kamperem – wylicza Stelmańska.

Relacje z podróży kamperem po Mazowszu będą pojawiały się w mediach społecznościowych. Tam również będzie można znaleźć informacje o planowanych konkursach z nagrodami.

Czytaj też:

Dni SGGW. Audycje specjalne na antenie Radia dla Ciebie!

NAJNOWSZE INFORMACJE
RADIO DLA CIEBIE
  • Warszawa: 101 FM
  • Ostrołęka: 100,8 FM
  • Ostrów: 87,6 FM
  • Płock: 101,9 FM
  • Radom: 89,1 FM
  • Siedlce: 103,4 FM
  • DAB+
PUBLICYSTYKA
MUZYKA


wydanie online:
nm@rdc.pl

© 2022 Polskie Radio S.A. Radio Dla Ciebie
Wszelkie prawa zastrzeżone