SŁUCHAJ ONLINE
MENU
Słuchaj ONLINE
RDC
rdc player

„Mistrz Mowy Polskiej”. Głosuj na J. Kisielewskiego – dziennikarza RDC

fot. RDC

Trwa głosowanie w plebiscycie „Mistrz Mowy Polskiej”, w którym nominowany jest Jerzy Kisielewski – współautor audycji „Co słychać?”. W Radiu dla Ciebie możemy jej słuchać w każdy piątkowy wieczór. Zachęcamy do oddania głosu na dziennikarza RDC.

Wyboru 10 nominatów do tytułu Mistrza Mowy Polskiej dokonała, w maju br., Rada Programu, spośród ponad 70 zgłoszonych osób – postaci życia publicznego, znanych powszechnie, ale również wywodzących się ze społeczności lokalnych, w sposób mistrzowski posługujących się językiem polskim. Wśród nich jest Jerzy Kisielewski – dziennikarz radiowy i telewizyjny, były korespondent współpracujący z francuską Agence France Presse (AFP) oraz włoską ANSA. Jest również współautorem audycji „Co słychać?”, która emitowana jest na naszej antenie w każdy piątek o godzinie 20:00.

Teraz wybieramy naszego faworyta – podkreśla prezes Radia dla Ciebie Tadeusz Deszkiewicz. – Jerzy Kisielewski jest erudytą. Jest człowiekiem, który potrafi przekazać niesamowitą ilość informacji, które ma w głowie. Wydaje mi się, że warto na niego zagłosować i ja będę na pewno głosował na Jerzyka Kisielewskiego, bo jest to człowiek niezwykle barwny – dodaje.

Na dziennikarza Radia dla Ciebie głosować można TUTAJ. Laureatów poznamy wieczorem 20 września, podczas gali finałowej w Kieleckim Centrum Kultury. Jury konkursu dokona wyboru zdobywców tytułu Mistrza Mowy Polskiej.

To nie jedyna dobra wiadomość dla Radia dla Ciebie. Prezes Tadeusz Deszkiewicz został uhonorowany nagrodą specjalną – Złotym Laurem.

Czytaj też:

Złoty Laur Akademii Mistrzów Mowy Polskiej dla Tadeusza Deszkiewicza

NAJNOWSZE INFORMACJE
RADIO DLA CIEBIE
  • Warszawa: 101 FM
  • Ostrołęka: 100,8 FM
  • Ostrów: 87,6 FM
  • Płock: 101,9 FM
  • Radom: 89,1 FM
  • Siedlce: 103,4 FM
  • DAB+
PUBLICYSTYKA
MUZYKA


wydanie online:
nm@rdc.pl

© 2021 Polskie Radio S.A. Radio Dla Ciebie
Wszelkie prawa zastrzeżone