SŁUCHAJ ONLINE
MENU

Miał 3,5 promila alkoholu i trzy zakazy prowadzeni auta

fot. Flickr

47-letni kierowca, który prowadził auto mając 3,5 promila alkoholu oraz miał trzy zakazy prowadzenia pojazdów mechanicznych został zatrzymany w weekend w Małocicach, po tym jak uderzył w bramę jednej z posesji, a następnie w zaparkowany na niej samochód – poinformowało w poniedziałek KPP w Nowym Dworze Mazowieckim.

W sobotę w nocy policjanci wydziału ruchu drogowego dostali zgłoszenie w miejscowości Małocice, w gminie Czosnów. Według zgłoszenia doszło tam do kolizji. Po przybyciu na miejsce funkcjonariusze zauważyli na jednej z posesji dwa rozbite auta i uszkodzoną bramę.

47-letni kierowca jednego auta, mieszkaniec Małocic, w wyniku niedostosowania prędkości do warunków panujących na drodze uderzył w metalową bramę, furtkę i słupek jednej z posesji. Pojazd, którym kierował przebił się przez ogrodzenie i zatrzymał dopiero na zapakowanym na podwórku samochodzie” – zrelacjonowała policja.

Po przeprowadzonym badaniu stanu trzeźwości okazało się, że 47-latek jest kompletnie pijany, a w wydychanym powietrzu ponad 3,5 promila alkoholu” – przekazano. Mundurowi sprawdzili też mieszkańca gminy Czosnów w policyjnym systemie. Z zapisu wynikało, że 47-latek posiada wydane przez nowodworski sąd, trzy zakazy prowadzenia pojazdów mechanicznych.

Grozi mu za to do 5 lat pozbawienia wolności, grzywna i dożywotnia utrata prawa jazdy.

Czytaj też:

Piesi bezpieczniejsi po zmianie przepisów. Spadła liczba wypadków

Poszła na grzyby i nie wróciła. Szukało jej 150 osób z psami

NAJNOWSZE INFORMACJE
RADIO DLA CIEBIE
  • Warszawa: 101 FM
  • Ostrołęka: 100,8 FM
  • Ostrów: 87,6 FM
  • Płock: 101,9 FM
  • Radom: 89,1 FM
  • Siedlce: 103,4 FM
  • DAB+
PUBLICYSTYKA
MUZYKA


wydanie online:
nm@rdc.pl

© 2021 Polskie Radio S.A. Radio Dla Ciebie
Wszelkie prawa zastrzeżone