SŁUCHAJ ONLINE
MENU

M. Bartoszek w RDC: w Płocku mi dobrze, widzę tu dużo możliwości

Maciej Bartoszek/fot. Wisła Płock

Moja przyszłość wyjaśni się w ten weekend, prawdopodobnie jeszcze przed meczem z Zagłębiem Lubin – powiedział dziś w „Magazynie Sportowym” RDC trener Wisły Płock Maciej Bartoszek. Umowa szkoleniowca, który w kwietniu zastąpił Radosława Sobolewskiego, obowiązuje do końca bieżącego sezonu.

Maciej Bartoszek został zaprezentowany jako nowy trener Wisły Płock 13 kwietnia. Zastąpił Radosława Sobolewskiego, z którym władze klubu rozstały się z powodu niezadowalających wyników. W dniu odejścia Sobolewskiego, Wisła miała za sobą serię ośmiu meczów bez zwycięstwa.

Bartoszek do tej pory poprowadził zespół w pięciu spotkaniach. Bilans to dwa remisy, dwie porażki i jedno zwycięstwo. W ostatnim meczu „Nafciarze” zremisowali z Podbeskidziem Bielsko-Biała, dzięki czemu zapewnili sobie utrzymanie.

To był mecz z gatunku tych cięższych – mówił trener płocczan w „Magazynie Sportowym” RDC.

Wciąż nie jest znana przyszłość Bartoszka, którego kontakt z Wisłą obowiązuje do końca sezonu. – Ja się czuję dobrze, widzę dużo możliwości (…) Moja przyszłość powinna być jasna jeszcze przed meczem z Zagłębiem Lublin – zdradził szkoleniowiec.

W połowie kwietnia prezes Wisły Tomasz Marzec zdradził na antenie Radia dla Ciebie, że klub sonduje możliwość zakontraktowania Jerzego Brzęczka. Dla byłego selekcjonera byłby to powrót do Płocka.

Meczem z Zagłębiem „Nafciarze” zakończą sezon 2020/21. Pierwszy gwizdek w niedzielę o 17:30.

Czytaj też:

Remis jak zwycięstwo. Wisła Płock pewna utrzymania w Ekstraklasie

NAJNOWSZE INFORMACJE
RADIO DLA CIEBIE
  • Warszawa: 101 FM
  • Ostrołęka: 100,8 FM
  • Ostrów: 87,6 FM
  • Płock: 101,9 FM
  • Radom: 89,1 FM
  • Siedlce: 103,4 FM
  • DAB+
PUBLICYSTYKA
MUZYKA


wydanie online:
nm@rdc.pl

© 2021 Polskie Radio S.A. Radio Dla Ciebie
Wszelkie prawa zastrzeżone