SŁUCHAJ ONLINE
MENU

Od 1 lipca Letni Przegląd Teatru Dramatycznego w Warszawie

fot. Pixabay

Letni Przegląd Teatru Dramatycznego rozpocznie się 1 lipca prezentacją „Naszej klasy” Tadeusza Słobodzianka w reż. Ondreja Spisaka w Teatrze na Woli im. T. Łomnickiego. Podczas Letniego Przeglądu, który potrwa do 28 lipca, na czterech scenach Teatru Dramatycznego pokazane zostaną 34 spektakle.

„Do wyboru 34 tytuły, które zagramy aż 61 razy, w tym 20 z angielskimi napisami. Czwartki dla seniorów, studenckie wtorki, specjalne pakiety wakacyjne i paszporty, w których zbierane pieczątki mogą przynieść nawet 100 proc. rabatu na bilet w nowym sezonie!” – napisała w przesłanej informacji specjalistka ds. PR Teatru Dramatycznego Weronika Doboszyńska.

Cztery sceny przez miesiąc 

Poinformowała, że Letni Przegląd Teatru Dramatycznego odbywać się będzie na czterech scenach tego teatru – od 1 do 28 lipca. „Dla tych, którzy mieszkają w Warszawie i okolicach, ale nie wyjeżdżają jeszcze na urlop, dla tych, którzy korzystają z wakacji, by zwiedzić stolicę i chcieliby wybrać się wieczorem do teatru – będziemy grać przez cały miesiąc!” – napisała Doboszyńska.

Premiery ostatniego sezonu 

Letni Przegląd Teatru Dramatycznego „to szansa na zobaczenie wszystkich premier ostatniego sezonu, a także dawno nie wystawianych spektakli”. Będzie można obejrzeć choćby – 6 i 7 lipca – spektakl „Red”, który powróci na Scenę im. H. Mikołajskiej w nowej obsadzie – w roli Kena (asystenta Marka Rothko) wystąpi Marcin Wojciechowski.

W ramach lipcowego przeglądu zaplanowano pożegnanie z pięcioma tytułami z repertuaru Teatru Dramatycznego. Ostatni raz obejrzeć będzie można: „Rosyjski kontrakt” (5 lipca na Scenie Przodownik), „Harper” (7 lipca na Scenie na Woli), „Plastiki” (19 lipca na Scenie im. H. Mikołajskiej), „Sinobrodego – nadzieję kobiet” (21 lipca na Scenie na Woli) oraz „Miarkę za miarkę” (28 lipca na Scenie im. G. Holoubka).

NAJNOWSZE INFORMACJE
RADIO DLA CIEBIE
  • Warszawa: 101 FM
  • Ostrołęka: 100,8 FM
  • Ostrów: 87,6 FM
  • Płock: 101,9 FM
  • Radom: 89,1 FM
  • Siedlce: 103,4 FM
  • DAB+
PUBLICYSTYKA
MUZYKA


wydanie online:
nm@rdc.pl

© Copyright 2019 Polskie Radio S.A. Radio Dla Ciebie
Wszelkie prawa zastrzeżone