Legia Futsal wróci na fotel lidera? Wysokie zwycięstwo z We-Metem

• 07.03.2021 15:45

• Aktualizacja: 02:59 26.07.2022

Wysokie zwycięstwo Legii Warszawa w meczu 21. kolejki I ligi futsalu. Na hali OSiR Włochy stołeczny klub pokonał We-Met Futsal Club Kamienica Królewska 7:1. Do przerwy legioniści prowadzili czterema bramkami.
Pierwsza połowa dla legionistów była wymarzona, choć goście atakowali już od pierwszych minut. Tuż po rozpoczęciu meczu mieli okazję strzelić na pustą bramkę, jednak Błażej Wenta oddał niecelny strzał. Legioniści odpowiedzieli szybkim golem. Niewiele później padła bramka z rzutu rożnego, a także kolejny gol, po strzale Mariusz Milewskiego. Czwarty celny strzał padł z rzutu karnego, po nieprzepisowym zagraniu Bartosza Stencla ręką.

Druga połowa zaczęła się od  zmiany na bramce Legii. W miejsce Tomasza Warszawskiego wszedł Paweł Wysocki. Po ładnej grze legionistów udało się trafić jeszcze trzy bramki. Dopiero w ostatniej minucie padł honorowy gol dla gości.

Legia Fustal ma teraz na swoim koncie 40 punktów. W przyszłą sobotę spotkanie wyjazdowe FC10 Zgierz.