SŁUCHAJ ONLINE
MENU

Jan Błachowicz w nowej roli – mistrz UFC będzie ojcem

Łukasz Starowieyski (L) i Jan Błachowicz (P)/fot. RDC

Mistrz UFC przygotowuje się do nowej roli. W najbliższych dniach Jan Błachowicz zostanie ojcem. Do treningów ma wrócić pod koniec roku, a najbliższa walka może czekać go już w marcu.

Zamiast treningów w klatce, zajęcia wokół dziecięcego łóżka. W życiu Jana Błachowicza czas na rewolucję. – Teraz, jak się urodzi, to przez miesiąc będę próbował się odnaleźć w nowej sytuacji. Będziemy dogrywać jakiś schemat, by to miało ręce i nogi. Myślę, że w miesiąc jakoś się ogarniemy – powiedział nam zawodnik mieszanych sztuk walki.

Mistrz UFC zdradził płeć dziecka. – Najprawdopodobniej będzie to Kuba, ale jeszcze nie jest to stuprocentowo pewne – mówił przyszły tata.

Przygotowania były – jak zwykle w przypadku Błachowicza – długie, staranne i drobiazgowe. Czy rodzice są przygotowani?

W teorii tak, zobaczymy jak w praktyce. Zobaczymy, czy czegoś nie zapomnieliśmy, czy czegoś nie przeoczyliśmy, czy wszystko jest, ale wydaje nam się, że tak. Lista była zrobiona, odhaczone jest wszystko. Teraz czekamy na rozwiązanie – tłumaczył gość RDC.

Jan Błachowicz, który tytuł mistrza świata zdobył we wrześniu, do treningów ma wrócić pod koniec roku, a do oktagonu – w marcu przyszłego roku.

Nadal nie wiadomo, z kim „Cieszyński Książę” walczyć będzie w pierwszej obronie pasa mistrzowskiego w wadze półśredniej. Najprawdopodobniej rywalem Błachowicza będzie mistrz kategorii średniej Israel Adesanya, lub doświadczony Glover Teixeira.

Posłuchaj całej rozmowy: Magazyn Sportowy: Jan Błachowicz – codzienność po sukcesie

NAJNOWSZE INFORMACJE
RADIO DLA CIEBIE
  • Warszawa: 101 FM
  • Ostrołęka: 100,8 FM
  • Ostrów: 87,6 FM
  • Płock: 101,9 FM
  • Radom: 89,1 FM
  • Siedlce: 103,4 FM
  • DAB+
PUBLICYSTYKA
MUZYKA


wydanie online:
nm@rdc.pl

© 2021 Polskie Radio S.A. Radio Dla Ciebie
Wszelkie prawa zastrzeżone