SŁUCHAJ ONLINE
MENU

Jaka Legia powalczy o puchary? „Nowi ludzie nie robią różnicy”

fot. PAP/Leszek Szymański

Były medale i mistrzowska feta. Legia po zakończonym w niedzielę sezonie ligowym zdobyła 15 tytuł w historii. Nie ma czasu na zbyt długie celebrowanie mistrzostwa – uważają goście „Magazynu Sportowego” RDC.

Piłkarze zaczęli urlopy, ale działacze muszą z miejsca wziąć się do pracy i nie popełnić błędów z poprzednich lat – mówił były piłkarz Legii Warszawa Piotr Mosór. – Ściągamy tych ludzi, a oni nie robią różnicy. Nam chodzi o Europę, nasze podwórko i tak wygrywamy rok w rok, tylko Piast nam zabrał mistrzostwo, ale nie przebijamy się w Europie – to jest najważniejsze – dodał.

Były pomocnik „Wojskowych”, ekspert „Magazynu Sportowego” RDC Tomasz Sokołowski dodał, że „do każdej formacji powinno się wrzucić jednego zawodnika, by była rywalizacja, by trener nie musiał przerzucać z innych pozycji”.

Transfery potrzebne są tym bardziej, że Legię opuściło już kilku zawodników z Marco Vesoviciem, Igorem Lewczukiem, czy Walerianem Gwilią na czele.

Pierwszy krok Legia już zrobiła. Zakontraktowała stopera Joela Abu Hannę, reprezentanta Izraela. Zespół do treningów ma wrócić 7 czerwca. Eliminacje Ligi Mistrzów rozpoczną się na początku lipca.

Posłuchaj:

Magazyn Sportowy: podsumowanie sezonu PKO BP Ekstraklasy

Czytaj też:

Mistrzowska feta Legii. Kibice świętowali na bulwarach [ZOBACZ]

Legia Warszawa mistrzem Polski! Rekordowy, 15. tytuł „Wojskowych”

NAJNOWSZE INFORMACJE
RADIO DLA CIEBIE
  • Warszawa: 101 FM
  • Ostrołęka: 100,8 FM
  • Ostrów: 87,6 FM
  • Płock: 101,9 FM
  • Radom: 89,1 FM
  • Siedlce: 103,4 FM
  • DAB+
PUBLICYSTYKA
MUZYKA


wydanie online:
nm@rdc.pl

© 2021 Polskie Radio S.A. Radio Dla Ciebie
Wszelkie prawa zastrzeżone