SŁUCHAJ ONLINE
MENU

Jacek Wojciechowicz o swojej książce „Co Wy wiecie o Bankowym?”: Platforma boi się tej publikacji

fot. RDC

– Platforma Obywatelska boi się tej książki – tak o swojej książce „Co Wy wiecie o Bankowym?” mówił na antenie RDC kandydat na prezydenta stolicy Jacek Wojciechowicz. Premiera publikacji w lipcu.

W książce „Co Wy wiecie o Bankowym?” kandydat na prezydenta Warszawy opowiada o kulisach pracy w ratuszu, gdy był zastępcą Hanny Gronkiewicz-Waltz. – To jest po części książka wspomnieniowa, a po części polityczna. Pokazuje, jakie są mechanizmy zarządzania tak dużym miastem mówił  w „Polityce w południe” Jacek Wojciechowicz.

Premiera wywiadu rzeki w lipcu.

Głosowanie w jesienią

Do tej pory swoje kandydatury na stanowisko prezydenta Warszawy ogłosili Patryk Jaki (z poparciem Zjednoczonej Prawicy), Rafał Trzaskowski (z poparciem PO i Nowoczesnej), Jakub Stefaniak (z poparciem PSL), b. polityk Platformy Obywatelskiej i b. wiceprezydent miasta (odpowiedzialny m.in. za inwestycje) Jacek Wojciechowicz, a także lider Ruchu Sprawiedliwości Społecznej Piotr Ikonowicz.

Swojego kandydata mają też wystawić m.in. SLD, Ruch Bezpartyjni, a także ruchy miejskie skupione wokół stowarzyszenia Miasto Jest Nasze.

Pierwsza tura wyborów samorządowych może się odbyć w jedną z trzech niedziel: 21 października, 28 października lub 4 listopada br. W wyborach wybierzemy wójtów, burmistrzów i prezydentów miast, a także rady gmin i powiatów oraz sejmiki województw. Kampania wyborcza rozpoczyna się w dniu zarządzenia wyborów.

NAJNOWSZE INFORMACJE
RADIO DLA CIEBIE
  • Warszawa: 101 FM
  • Ostrołęka: 100,8 FM
  • Ostrów: 87,6 FM
  • Płock: 101,9 FM
  • Radom: 89,1 FM
  • Siedlce: 103,4 FM
  • DAB+
PUBLICYSTYKA
MUZYKA


wydanie online:
nm@rdc.pl

© Copyright 2018 Polskie Radio S.A. Radio Dla Ciebie
Wszelkie prawa zastrzeżone