SŁUCHAJ ONLINE
MENU
Słuchaj ONLINE
rdc player

Wrócił na miejsce przestępstwa po telefon. Został zatrzymany

Zdjęcie ilustracyjne/fot. Pixabay

Policjanci z Gostynina zatrzymali dwóch złodziei, którzy ukradli perfumy z drogerii. Jeden ze sprawców został zatrzymany przez funkcjonariuszy, gdy wrócił na miejsce przestępstwa po zgubiony tam telefon komórkowy. Obaj podejrzani przyznali się do kradzieży. Grozi im do 5 lat więzienia.

Jak poinformowała Komenda Powiatowa Policji w Gostyninie, funkcjonariusze przyjechali na miejsce przestępstwa po tym, jak zgłoszono kradzież perfum z drogerii, której dokonało dwóch mężczyzn.

Niefortunny przypadek

Jeden ze złodziei, 26-latek, szybko wpadł w ręce policjantów, bo na miejsce przestępstwa wrócił po zgubiony chwilę wcześniej telefon komórkowy” – przekazała w komunikacie rzeczniczka gostynińskiej policji asp. Żaneta Kołodziejska. Dodała, iż funkcjonariusze szybko ustalili tożsamość drugiego złodzieja, którym okazał się 36–latek.

Obaj zatrzymani trafili do policyjnego aresztu. Przedstawiono im zarzuty kradzieży na łączną kwotę ponad 1 tys. zł. W czasie przesłuchania podejrzani przyznali się do zarzucanych im czynów” – podkreśliła Kołodziejska. Zaznaczyła, że o dalszym losie zatrzymanych zdecyduje sąd. Jak przypomniała rzeczniczka gostynińskiej policji, za kradzież grozi do 5 lat więzienia.

Czytaj też:

Opiekowała się dwójką dzieci, jedno wypadło z wózka. Była pijana

Dziwny krzyk na balkonie. Ekopatrol interweniował ws. papugi

NAJNOWSZE INFORMACJE
RADIO DLA CIEBIE
  • Warszawa: 101 FM
  • Ostrołęka: 100,8 FM
  • Ostrów: 87,6 FM
  • Płock: 101,9 FM
  • Radom: 89,1 FM
  • Siedlce: 103,4 FM
  • DAB+
PUBLICYSTYKA
MUZYKA


wydanie online:
nm@rdc.pl

© 2021 Polskie Radio S.A. Radio Dla Ciebie
Wszelkie prawa zastrzeżone