SŁUCHAJ ONLINE
MENU

Ewelina Lisowska w RDC: jestem grzeczna-niegrzeczna. Potrafię dążyć do celu

Chociaż Ewelina Lisowska stuprocentowym aniołkiem nie jest, dobre wychowanie wyniosła z domu. Sama o sobie mówi: grzeczna/niegrzeczna. Nam opowiedziała o drodze do celu, nowym singlu i o… autografie ćwiczonym już w podstawówce!

Muzyką chciała się zająć już od dziecka. Pasja, jaka w niej drzemie trafia w gusta Polaków. Jak sama mówi, grono odbiorców jej muzyki jest szerokie. – Słuchają mnie nawet osoby w wieku mojej babci – mówiła wokalistka na antenie RDC.

Grzeczna/niegrzeczna

Sama o sobie mówi grzeczna/niegrzeczna. – Czasem mogę coś przeskrobać – przyznała. Chociaż stuprocentowym aniołkiem nie jest, dobre wychowanie wyniosła z domu. – Mama tak mnie wychowała, jest nauczycielką – powiedziała, dodając, że nauczyła ją aby zawsze, bez względu na okoliczności zachować się dobrze. – Czasem trzeba być buntownikiem, ale dobre maniery przede wszystkim. Nie jestem typem buntowniczki, która zrobiłaby coś złośliwego. Od zawsze interesowała mnie muzyka, sama znajdowałam sobie ciekawsze zajęcia, niż imprezowanie – mówiła, dodając, że jest jednak niezwykle uparta. – Potrafię dążyć do celu – przyznała.

„Garażowe” początki

Zaczynała niemal w garażu. Razem ze znajomymi grywała w domu znajomego w każdą sobotę. Jak powiedziała w „Kobiecym wieczorze”, już wtedy starała się realizować własne pomysły. – Dzięki temu, gdy rozpoczęłam karierę solową było mi dużo łatwiej ukształtować siebie jako artystkę i odnaleźć się na scenie – wyjaśniła.

Do sukcesu

Kiedy byłam ośmioletnią dziewczynką trenowałam własny autograf – śmiała się w Radiu Dla Ciebie. Sukces w muzyce chciała osiągnąć od zawsze, ale nie zawsze było łatwo. – Im byłam starsza, im bardziej o tym marzyłam, tym lepiej rozumiałam, że może mi się jednak nie udać – mówiła. Pierwsze porażki nauczyły ją pokory, a świadomość, że utalentowanych młodych artystów jest wielu, pomogła stać się Eweliną Lisowską, którą dziś znamy. – Po pierwszej porażce w talent show wydawało mi się, że to jednak nie jest moje miejsce – przyznała artystka. – Ale nie warto się poddawać, drugie podejście do programu sprawiło, że wszystko nabrało zawrotnego tempa. Nawet jeśli po drodze zdarzy się „wypadek przy pracy”, powinniśmy wyciągnąć z tego wnioski. Może to nie był jeszcze nasz czas, a może to się musiało zdarzyć, abyśmy mogli rozkwitnąć – podkreśliła.

 

NAJNOWSZE INFORMACJE
RADIO DLA CIEBIE
  • Warszawa: 101 FM
  • Ostrołęka: 100,8 FM
  • Ostrów: 87,6 FM
  • Płock: 101,9 FM
  • Radom: 89,1 FM
  • Siedlce: 103,4 FM
  • DAB+
PUBLICYSTYKA
MUZYKA


wydanie online:
nm@rdc.pl

© Copyright 2019 Polskie Radio S.A. Radio Dla Ciebie
Wszelkie prawa zastrzeżone