SŁUCHAJ ONLINE
MENU
Słuchaj ONLINE
rdc player

„Dziennikarz Medyczny Roku 2019”. Dziennikarze RDC wśród laureatów

Julita Nobis i Robert Łuchniak/fot. RDC

Dziennikarze Radia dla Ciebie Julita Nobis i Robert Łuchniak znaleźli się w gronie laureatów Konkursu „Dziennikarz Medyczny Roku 2019”. Uroczyste ogłoszenie wyników w najbliższy piątek w Warszawie.

Julita Nobis jest wydawcą m.in. audycji „Liberator”, „Wieczór RDC” oraz „Południe z Animuszem”. Wcześniej prowadziła autorskie cykle: „Nasz Świat”, „Biosfera”, „Zielone Studio”, uczestniczyła w grantach ekologicznych. W RDC pracuje od początku istnienia rozgłośni. Obecnie „Wieczór RDC” współtworzy z Robertem Łuchniakiem – prowadzącym audycję w środy i w niedziele. Głos Roberta można usłyszeć także w czwartki, w „Magazynie ekonomicznym RDC”.

Oboje znaleźli się w gronie laureatów Konkursu „Dziennikarz Medyczny roku 2019” w kategorii „radio”. Publikacje w ramach każdej z kategorii (oprócz „radia” także „prasa”, „telewizja” i „internet”) ocenione zostały przez sześcioosobowe jury, złożone z czterech reprezentantów służby zdrowia i dwóch przedstawicieli Stowarzyszenia Dziennikarze dla Zdrowia. Jak czytamy na stronie internetowej konkursu, każda publikacja analizowana jest pod kątem wartości informacyjnej i popularyzacyjnej, zawartości i poprawności merytorycznej, siły przekonywania do dbałości o zdrowie oraz oryginalności pomysłu i stylu.

Ogłoszenie wyników podczas uroczystej gali w najbliższy piątek w Hotelu Airport Okęcie o 18.00.

Posłuchaj:

Wieczór RDC: Żółty Tydzień po raz 33.

Wieczór RDC: „Mity medyczne II” – o medycynie opartej na faktach

Wieczór RDC: o funkcjach testosteronu

NAJNOWSZE INFORMACJE
RADIO DLA CIEBIE
  • Warszawa: 101 FM
  • Ostrołęka: 100,8 FM
  • Ostrów: 87,6 FM
  • Płock: 101,9 FM
  • Radom: 89,1 FM
  • Siedlce: 103,4 FM
  • DAB+
PUBLICYSTYKA
MUZYKA


wydanie online:
nm@rdc.pl

© 2020 Polskie Radio S.A. Radio Dla Ciebie
Wszelkie prawa zastrzeżone