SŁUCHAJ ONLINE
MENU
Słuchaj ONLINE
rdc player

Ciechanów. Nie żyje kobieta, która próbowała uciec z domu schodząc po prześcieradle. Jest śledztwo

fot. Pexels

Nie żyje kobieta, która próbowała wydostać się z mieszkania w Ciechanowie schodząc z balkonu po prześcieradle. 45-latka spadła z wysokości trzeciego piętra. Prokuratura prowadzi postępowanie w kierunku ewentualnego nieumyślnego spowodowania śmierci.

Do zdarzenia doszło 13 lutego. Nieprzytomną kobietę karetka zabrała do szpitala. – Funkcjonariusze na miejscu ustalili, że mężczyzna zamknął swoją partnerkę w mieszkaniu, nie pozwalając jej wyjść. 45-latka w rozmowie z policjantami oświadczyła, że nic jej nie jest, tylko nie może otworzyć drzwi od lokalu, ponieważ klucz złamał się i utknął w zamku. Interwencja została zakończona pouczeniem stron. Następnie po około pół godziny funkcjonariusze ponownie udali się pod ten sam adres, gdzie – jak się okazało – kobieta postanowiła wydostać się z mieszkania – mówiła wówczas Ewa Brzezińska z Komendy Powiatowej Policji w Ciechanowie.

Prokuratura prowadzi postępowanie przygotowawcze w kierunku ewentualnego przestępstwa z artykuły 155 Kodeksu karnego, to jest nieumyślnego spowodowania śmierci innej osoby. Postępowanie prowadzone jest w sprawie (nie zaś przeciwko komuś – red.) –  mówi Przemysław Bońkowski, prokurator rejonowy w Ciechanowie.

Prokuratura i policja nie mają sygnałów, według których kobieta mogłaby być ofiarą przemocy domowej.

Czytaj też:

Ciechanów. Spadła z trzeciego piętra. Próbowała zejść po prześcieradle

NAJNOWSZE INFORMACJE
RADIO DLA CIEBIE
  • Warszawa: 101 FM
  • Ostrołęka: 100,8 FM
  • Ostrów: 87,6 FM
  • Płock: 101,9 FM
  • Radom: 89,1 FM
  • Siedlce: 103,4 FM
  • DAB+
PUBLICYSTYKA
MUZYKA


wydanie online:
nm@rdc.pl

© 2021 Polskie Radio S.A. Radio Dla Ciebie
Wszelkie prawa zastrzeżone