SŁUCHAJ ONLINE
MENU
Słuchaj ONLINE
rdc player

Weekend z psami i kotami. „Paluch” zaprasza na wspólną majówkę

fot. UM Warszawa

Majówka w towarzystwie psów i kotów szukających domu. Stołeczne Schronisko „Na Paluchu” zaprasza do spędzenia nadchodzącego weekendu majowego wśród zieleni i zwierząt.

Schronisko Na Paluchu to wyjątkowa, zielona enklawa na mapie Warszawy. Wokół schroniska powstał nowy, uroczy park. Po tym parku spacerują wolontariusze i opiekunowie z psami, które czekają na nowe domy. To jedyne miejsce w Warszawie, gdzie na tak niewielkiej powierzchni można znaleźć tak wiele uczucia.

Z powodu pandemii instytucje kultury, miejsca rozrywki, lokale gastronomiczne, hotele pozostaną jeszcze w najbliższych dniach zamknięte, tymczasem na Paluchu ponad 300 zwierząt czeka z otwartymi sercami. Dlatego planując wiosenne spacery, warto zajrzeć właśnie tutaj. Dzięki wizycie na Paluchu, będzie można spędzić najbliższe dni w towarzystwie futrzastego przyjaciela, osobistego terapeuty, towarzysza wypraw i spacerów, nowego członka rodziny.

Paluch działa nieprzerwanie

Mimo pandemii, Schronisko Na Paluchu działa nieprzerwanie, zapewnia opiekę zwierzętom i realizuje procesy adopcyjne. Blisko 380 psów i 30 kotów czeka na nowe domy, a rzesza pracowników i wolontariuszy czeka w gotowości, by pomóc im w spotkaniu tej jedynej osoby, zaprezentować swoje walory, zadbać o wymeldowanie z Palucha.

Czytaj też: Mieszkańcy Służewa protestują ws. Naturalnego Placu Zabaw 

NAJNOWSZE INFORMACJE
RADIO DLA CIEBIE
  • Warszawa: 101 FM
  • Ostrołęka: 100,8 FM
  • Ostrów: 87,6 FM
  • Płock: 101,9 FM
  • Radom: 89,1 FM
  • Siedlce: 103,4 FM
  • DAB+
PUBLICYSTYKA
MUZYKA


wydanie online:
nm@rdc.pl

© 2021 Polskie Radio S.A. Radio Dla Ciebie
Wszelkie prawa zastrzeżone