SŁUCHAJ ONLINE
MENU

Brutalne pobicie w Radomiu. Dwóch napastników trafiło do aresztu

Żródło: Rutra Jejsum/YouTube

Policja zatrzymała drugiego podejrzanego w sprawie brutalnego pobicia przed sklepem w Radomiu. 45-latek trafił do aresztu. Nadal poszukiwany jest natomiast główny agresor, który zaatakował prowadzącą sklep, bo ta nie chciała mu sprzedać papierosów po zamknięciu sklepu.

Jak poinformowała w środę rzeczniczka Komendy Wojewódzkiej Policji w Radomiu podinsp. Katarzyna Kucharska, do zatrzymania 45-latka doszło we wtorek w jego domu.

W środę po południu na wniosek prokuratury sąd zastosował wobec mężczyzny tymczasowy areszt na trzy miesiące. We wtorek do aresztu trafił także inny 40-letni radomianin, któremu prokuratura zarzuciła współudział w pobiciu.

Główny agresor poszukiwany

Nadal poszukiwany jest natomiast 37-letni mieszkaniec Radomia, który w niedzielę brutalnie pobił 50-letnią kobietę prowadzącą jeden ze sklepów w centrum miasta. Mężczyzna chciał po godz. 20:00 kupić papierosy, ale sprzedawczyni odmówiła, bo sklep był już nieczynny. Wówczas – jak wynika z zapisu monitoringu – mężczyzna wyszedł ze sklepu i rozmawiając ze znajdującymi się w środku osobami najpierw rzucił w jej kierunku butelką z piwem, a następnie wziął stojącą obok sklepu drewnianą paletę i kilkakrotnie uderzając nią w drzwi wejściowe, wybił szybę.

Kobieta wybiegła ze sklepu i wówczas została zaatakowana przez mężczyznę. W jej obronie stanął jej 19-letni syn i jego kolega, których również zaatakował napastnik. Z pomocą przyszli mu dwaj jego znajomi.

Pobita kobieta z obrażeniami głowy została przewieziona do szpitala. Według policji nic poważnego nie stało się natomiast synowi sprzedawczyni i jego koledze.

Czytaj też:

Radom. Klient sklepu brutalnie pobił 50-latkę. Policja: sprawca ustalony

NAJNOWSZE INFORMACJE
RADIO DLA CIEBIE
  • Warszawa: 101 FM
  • Ostrołęka: 100,8 FM
  • Ostrów: 87,6 FM
  • Płock: 101,9 FM
  • Radom: 89,1 FM
  • Siedlce: 103,4 FM
  • DAB+
PUBLICYSTYKA
MUZYKA


wydanie online:
nm@rdc.pl

© 2020 Polskie Radio S.A. Radio Dla Ciebie
Wszelkie prawa zastrzeżone