SŁUCHAJ ONLINE
MENU
Słuchaj ONLINE
rdc player

Black Friday w Płocku. Specjalne autobusy dowiozą do sklepów

fot. Pixabay/KM Płock

Komunikacja Miejska Płock z okazji Black Friday udostępnił dziś darmowe przejazdy jedną z linii autobusowych, aby ułatwić chętnym dotarcie na zakupy. Akcja organizowana jest w ramach współpracy Urzędu Miasta z jedną z miejscowych galerii handlowych.

Informując o darmowych przejazdach na jednej z tras z okazji Black Friday, Komunikacja Miejska Płock podkreśliła, iż będzie to „doskonała okazja, aby zostawić samochód w garażu i na zakupy wybrać się autobusem”.

Autobusy za darmo

Spółka zapowiedziała, że w piątek 26 listopada w godz. 9-21 przejazd linią nr 19, która m.in. umożliwia dotarcie do wielkopowierzchniowych sklepów na peryferiach miasta, będzie bezpłatny. „W piątek każdy za darmo będzie mógł się przekonać, że transport publiczny to wygodna, bezpieczna i ekologiczna alternatywa dla auta” – zaznaczono w informacji.

Komunikacja Miejska Płock podkreśliła przy tym, że w autobusach na wybranych przystankach pasażerowie mogą już w czwartek usłyszeć specjalną zapowiedź informującą o akcji. „Jutro dodatkowo każdy biletomat na linii nr 19 w godz. 9-21 będzie wyłączony i oznaczony żółto-czarną naklejką z informacją o bezpłatnym przejeździe” – zapewniła spółka.

Jak podała Komunikacja Miejska Płock, partnerem akcji przygotowanej na Black Friday jest jedna z działających w tym mieście galerii handlowych, która partycypuje w kosztach.

Czytaj też:

Black Friday szansą na oszczędne zakupy? „Haczyków jest sporo”

NAJNOWSZE INFORMACJE
RADIO DLA CIEBIE
  • Warszawa: 101 FM
  • Ostrołęka: 100,8 FM
  • Ostrów: 87,6 FM
  • Płock: 101,9 FM
  • Radom: 89,1 FM
  • Siedlce: 103,4 FM
  • DAB+
PUBLICYSTYKA
MUZYKA


wydanie online:
nm@rdc.pl

© 2021 Polskie Radio S.A. Radio Dla Ciebie
Wszelkie prawa zastrzeżone