SŁUCHAJ ONLINE
MENU

Bartosz Łastowski sportowcem maja 2021 w plebiscycie Radia dla Ciebie!

Bartosz Łastowski/fot. Jacek Prondzynski/Legia Amp Futbol

Bartosz Łastowski został wybrany sportowcem maja na Mazowszu. Ampfutbolista warszawskiej Legii w plebiscycie „Magazynu sportowego” Radia dla Ciebie wyprzedził lekkoatletkę Pię Skrzyszowską oraz klubowego kolegę z piłkarskiej sekcji Legii – Artura Boruca.

To był prawdziwy nokaut. Jeszcze przed minionym weekendem cała trójka kandydatów szła niemal łeb w łeb. W weekend kibice „polskiego Messiego” przypuścili prawdziwy szturm i ostatecznie Łastowski zdobył aż 88 procent wszystkich głosów.

Amputbolista Legii Warszawa został doceniony za świetną grę podczas turnieju finałowego Ligi Mistrzów. Legioniści w Turcji przegrali dopiero w finale, a Bartosz Łastowski był najlepszym strzelcem swojego zespołu – zdobył pięć bramek, w tym jedyną w finale.

Na drugim miejscu w naszym plebiscycie zameldowała się Pia Skrzyszowska, która wygrała dwa biegi podczas drużynowych mistrzostw Europy i pomogła biało-czerwonym obronić tytuł najlepszego zespołu starego kontynentu. Artur Boruc – bramkarz Legii, która zdobyła tytuł mistrza Polski, ostatecznie w plebiscycie „Magazynu Sportowego” RDC uplasował się na trzecim miejscu.

Można już zgłaszać kandydatów na sportowca czerwca na Mazowszu. Czekamy na maile pod adresem: sport@rdc.pl.

Czytaj też:

Jest historyczny awans! Radomiak wraca do Ekstraklasy po 36 latach!

NAJNOWSZE INFORMACJE
RADIO DLA CIEBIE
  • Warszawa: 101 FM
  • Ostrołęka: 100,8 FM
  • Ostrów: 87,6 FM
  • Płock: 101,9 FM
  • Radom: 89,1 FM
  • Siedlce: 103,4 FM
  • DAB+
PUBLICYSTYKA
MUZYKA


wydanie online:
nm@rdc.pl

© 2021 Polskie Radio S.A. Radio Dla Ciebie
Wszelkie prawa zastrzeżone