SŁUCHAJ ONLINE
MENU

Bartosz Ignacik dla RDC: pilot leci z Legią, ale w nieznanym kierunku

fot. RDC

Legia Warszawa od porażki rozpoczęła ligowy sezon. W niedzielę przegrała u siebie z Pogonią Szczecin 1:2, a w europejskich pucharach męczyła się z wicemistrzem Gibraltaru. „Czy leci z nami pilot?” – pytali kibice na transparencie wywieszonym na trybunie stadionu przy Łazienkowskiej podczas rewanżu z Europa FC. – Leci, ale nie wiadomo dokąd prowadzi ten lot – mówił w „Magazynie sportowym RDC” dziennikarz Bartosz Ignacik.

Legii udało się pokonać przeszkodę z Gibraltaru. Wojskowi zagrają w drugiej rundzie eliminacji Ligi Europy. Boli jednak porażka z Pogonią. Po raz ostatni „Portowcy” wygrali w Warszawie w 1983 roku.

Pilot na pewno jakiś jest. Pytanie, czy wie gdzie leci i gdzie doleci. Wygląda na to, że ten lot będzie mocno niespokojny. Nie wiadomo, czy nie skończy się katastrofą – mówił w RDC dziennikarz Bartosz Ignacik.

Ignacik uważa, że Legia powiela błędy z poprzednich sezonów. Co gorsza, zdaniem gościa RDC na razie nie widać światełka w tunelu. Przed wicemistrzami Polski kolejne wyzwanie. O 3. rundę el. Ligi Europejskiej zagra z fińskim Kuopion Palloseura.

To zdecydowanie lepszy zespół niż ten z Gibraltaru, a widzimy w jakiej dyspozycji są Wojskowi. Trudno powiedzieć, że Legia nie jest faworytem tego meczu, bo jest. Co się wydarzy? To wróżenie z fusów – przekonywał Ignacik.

Mecz w czwartek o 21.00. Rewanż tydzień później w Finlandii. By awansować do fazy grupowej Ligi Europy, Legia musi przejść cztery rundy.

Czytaj też:

Legia – Pogoń 1:2. „Portowcy” triumfują w stolicy po 36 latach

Posłuchaj:

Magazyn sportowy: pierwsza kolejka PKO BP Ekstraklasy

NAJNOWSZE INFORMACJE
RADIO DLA CIEBIE
  • Warszawa: 101 FM
  • Ostrołęka: 100,8 FM
  • Ostrów: 87,6 FM
  • Płock: 101,9 FM
  • Radom: 89,1 FM
  • Siedlce: 103,4 FM
  • DAB+
PUBLICYSTYKA
MUZYKA


wydanie online:
nm@rdc.pl

© Copyright 2020 Polskie Radio S.A. Radio Dla Ciebie
Wszelkie prawa zastrzeżone