SŁUCHAJ ONLINE
MENU

Nowy dyrektor CKiS w Siedlcach: to nie będzie rewolucja, a ewolucja

fot. www.ckis.siedlce.pl

– To nie będzie rewolucja, a ewolucja – zapewniał na antenie Radia dla Ciebie Artur Mydlak, nowy dyrektor Centrum Kultury i Sztuki w Siedlcach. W audycji „Lokalnie” wyjaśnił, jakie są jego pierwsze działania w placówce. Artur Mydlak dyrektorem został pod koniec stycznia, natomiast na początku tego tygodnia rozpoczął pracę w placówce.

Jestem na etapie poznawania dokumentów, organizacyjnych rozmów z pracownikami. To takie pierwsze rozmowy, pierwsze spotkania, decyzje strategiczne – korzystne czy nie, bo niektórzy czekają na dla siebie korzystne, niektórzy obawiają się tych dla siebie niekorzystnych. Ich absolutnie na razie nie ma – mówił Artur Mydlak.

Nowy dyrektor nie przewiduje też widocznych zmian w repertuarze Centrum. – Bo przecież wiemy, że działania kulturalne nie są na kilka dni czy kilka tygodni do przodu, tylko to są czasami wielomiesięczne przygotowania i to trzeba uszanować, to trzeba zrealizować – powiedział.

Artur Mydlak był jedną z dziesięciu osób, które ubiegały się o stanowisko dyrektora Centrum Kultury i Sztuki w Siedlcach. W dziewięcioosobowej komisji konkursowej zdobył 7 głosów.

Ostatnie lata spędził w Warszawie, wcześniej był dyrektorem Łukowskiego Ośrodka Kultury, a 9 lat temu zastępcą dyrektora Miejskiego Ośrodka Kultury w Siedlcach.

Czytaj też: Siedleckie MPK sprzedaje stare autobusy. Najstarszy ma 28 lat

NAJNOWSZE INFORMACJE
RADIO DLA CIEBIE
  • Warszawa: 101 FM
  • Ostrołęka: 100,8 FM
  • Ostrów: 87,6 FM
  • Płock: 101,9 FM
  • Radom: 89,1 FM
  • Siedlce: 103,4 FM
  • DAB+
PUBLICYSTYKA
MUZYKA


wydanie online:
nm@rdc.pl

© 2020 Polskie Radio S.A. Radio Dla Ciebie
Wszelkie prawa zastrzeżone