SŁUCHAJ ONLINE
MENU

Areszt dla mężczyzny, który znęcał się nad swoją partnerką

fot. KSP

Związał swoją partnerkę, po czym zaczął ją bić i dusić. Potem chwycił paralizator i kilkakrotnie raził nim kobietę. Na końcu obciął jej włosy. Przeraźliwe krzyki ofiary usłyszeli sąsiedzi, którzy zadzwonili po policję. – Marcin P. trafił do aresztu – poinformowała PAP nadkom. Joanna Węgrzyniak z Komendy Rejonowej Policji Warszawa VII.

Z relacji pokrzywdzonej wynika, że 35-latek znęcał się nad nią od listopada ubiegłego roku. Para mieszkała razem. Nie miała dzieci. – Mężczyzna wszczynał awantury, wyzywał swoją partnerkę, poniżał ją i bił po twarzy – mówi nadkom. Joanna Węgrzyniak.

Wpadł w szał 

W ubiegłą niedzielę Marcin P. wpadł w szał, związał partnerkę i zaczął ją bić. W pewnym momencie zacisnął ręce na jej szyi i zaczął ją udusić. Następnie kilkakrotnie raził kobietę paralizatorem, a potem nożyczkami obciął jej włosy. Przerażonej kobiecie udało się wyswobodzić i uciec do sąsiadów, którzy wcześniej powiadomili policję.

Gdy funkcjonariusze przyjechali na miejsce, Marcin P. rzucił się na nich z pięściami. – Cały czas był agresywny, nie stosował się do poleceń policjantów. W efekcie tego szału naruszył nietykalność funkcjonariusza, kolejnego przemocą próbował zmusić do odstąpienia od wykonywania czynności służbowych oraz uszkodził radiowóz. Mężczyzna trafił do policyjnej celi – informuje nadkom. Węgrzyniak.

Pokrzywdzona kobieta złożyła zawiadomienie o popełnieniu przestępstwa. 35-letni Marcin P. trafił na trzy miesiące do aresztu. Usłyszał trzy zarzuty. – Za naruszenie nietykalności funkcjonariuszy, za utrudnianie przeprowadzenia czynności policjantom oraz za znęcanie się na kobietą – mówi nadkom. Węgrzyniak. Prawdopodobnie usłyszy też zarzut dotyczący zniszczenia radiowozu – w tej chwili są wyceniane straty.

Czytaj też:

Tymczasowy areszt dla nożownika z plebanii na Muranowie

NAJNOWSZE INFORMACJE
RADIO DLA CIEBIE
  • Warszawa: 101 FM
  • Ostrołęka: 100,8 FM
  • Ostrów: 87,6 FM
  • Płock: 101,9 FM
  • Radom: 89,1 FM
  • Siedlce: 103,4 FM
  • DAB+
PUBLICYSTYKA
MUZYKA


wydanie online:
nm@rdc.pl

© Copyright 2020 Polskie Radio S.A. Radio Dla Ciebie
Wszelkie prawa zastrzeżone