SŁUCHAJ ONLINE
MENU

Anita Lipnicka i John Porter ponownie razem na scenie

Fragment plakatu promującego "Nieprzyzwoity koncert"

Po wielu latach ponownie zobaczymy Anitę Lipnicką i Johna Portera razem na scenie. To jednak tylko chwilowy – jednorazowy powrót duetu, który nagrywał i koncertował razem przez dekadę. Muzycy rozstali się w 2008 roku.

Anita Lipnicka i John Porter mają ważny powód do wspólnego występu. W tym roku przypada 25-lecie Anity Lipnickiej na scenie i 40. rocznica wydania przez Johna Portera pierwszego krążka „Helicopter”.

Postanowiliśmy z tej okazji jeszcze raz wystąpić razem – mówiła w rozmowie z naszym dziennikarzem Markiem Wiernikiem, Anita Lipnicka. – Idziemy różnymi ścieżkami, mamy osobne projekty, ale z uwagi na te nasze piękne jubileusze tegoroczne i pandemię, która nas dopadła, wpadliśmy na pomysł, żeby uczcić tę dekadę wspólnie spędzoną na scenie porządnym koncertem, który da się teraz w naszych warunkach zrealizować – tłumaczyła.

Koncert odbędzie się jutro w warszawskim studiu LAS. – Zagramy sobie jeden wyjątkowy, niepowtarzalny, bardzo nieprzyzwoity koncert – powiedziała Lipnicka. – Zrobimy coś czego normalnie nie możemy robić. Zagramy koncert, czemu nie – dodał Porter.

Na widownię wejdzie około 100 osób – oczywiście z zachowaniem dystansu społecznego i wszelkich środków bezpieczeństwa. Wydarzenie można będzie także śledzić online. Szczegóły na profilach artystów w mediach społecznościowych.

Posłuchaj całej rozmowy: Południe z Animuszem: Anita Lipnicka i John Porter

NAJNOWSZE INFORMACJE
RADIO DLA CIEBIE
  • Warszawa: 101 FM
  • Ostrołęka: 100,8 FM
  • Ostrów: 87,6 FM
  • Płock: 101,9 FM
  • Radom: 89,1 FM
  • Siedlce: 103,4 FM
  • DAB+
PUBLICYSTYKA
MUZYKA


wydanie online:
nm@rdc.pl

© 2020 Polskie Radio S.A. Radio Dla Ciebie
Wszelkie prawa zastrzeżone