SŁUCHAJ ONLINE
MENU

A. Vuković: Legia Warszawa będzie mistrzem Polski 2018/2019

fot. RDC

Optymizm w obozie wicelidera piłkarskiej ekstraklasy. Legia Warszawa podczas reprezentacyjnej przerwy trenowała bez 12 graczy powołanych do różnych drużyn narodowych. Przy Łazienkowskiej wierzą, że końcówka sezonu znów będzie należała do stołecznych.

Są tacy, którzy nie mają wątpliwości. – Legia Warszawa będzie mistrzem Polski – zadeklarował w „Magazynie sportowym” RDC Aleksandar Vuković – asystent trenera wojskowych Ricardo Sa Pinto.

Gdybym z Legią nie przeżywał poprzednich trzech lat, to miałbym wątpliwości. Droga nie jest jednak prosta. Od Legii zawsze oczekuje się tytułu – mówił Vuković.

Jak dotąd Legia daleka jest jednak od mistrzowskiej formy. Wiosną wygrała trzy i przegrała dwa spotkania. – Najwięcej do poprawy mamy w ofensywie. Musimy z jeszcze większą łatwością wykorzystywać swoje okazje pod bramką rywala – przekonywał drugi trener stołecznych.

Wszystkie mankamenty mają być jednak usunięte przed decydującymi meczami. – Jesteśmy taką drużyną, że w najważniejszym momencie sezonu jesteśmy w najbardziej optymalnej formie. Wierzę, że tak będzie i tym razem – dodaje były pomocnik.

Legia zdobyła pięć tytułów mistrzowskich w sześciu ostatnich sezonach. Pierwszy egzamin już w najbliższą niedzielę. W Krakowie aktualni mistrzowie Polski zagrają z Wisłą. W tabeli po 26 kolejkach legioniści są drudzy. Dwa punkty przewagi ma liderująca Lechia Gdańsk.

Posłuchaj:

Magazyn sportowy: forma Legii po przerwie reprezentacyjnej

Czytaj też:

Marek Jóźwiak o odpadnięciu Legii z PP: nie ma wytłumaczenia

NAJNOWSZE INFORMACJE
RADIO DLA CIEBIE
  • Warszawa: 101 FM
  • Ostrołęka: 100,8 FM
  • Ostrów: 87,6 FM
  • Płock: 101,9 FM
  • Radom: 89,1 FM
  • Siedlce: 103,4 FM
  • DAB+
PUBLICYSTYKA
MUZYKA


wydanie online:
nm@rdc.pl

© Copyright 2019 Polskie Radio S.A. Radio Dla Ciebie
Wszelkie prawa zastrzeżone