SŁUCHAJ ONLINE
MENU

Abp Henryk Hoser ponownie w szpitalu. Ma powikłania pocovidowe

Abp Henryk Hoser/fot. Salve TV/YouTube

Niestety, na skutek powikłań pocovidowych arcybiskup Henryk Hoser ponownie znalazł się w szpitalu – czytamy we wpisie opublikowanym w sobotę wieczorem na profilu facebookowym biskupa seniora diecezji warszawsko-praskiej.

„Niestety, na skutek powikłań pocovidowych Ksiądz Arcybiskup ponownie znalazł się w szpitalu. Polecamy naszego Pasterza modlitwie, łącząc się z Nim w krzyżu cierpienia i choroby” – napisano.

Niestety, na skutek powikłań pocovidowych Ksiądz Arcybiskup ponownie znalazł się w szpitalu.
Polecamy naszego Pasterza modlitwie, łącząc się z Nim w krzyżu cierpienia i choroby.

Opublikowany przez Abp Henryk Hoser SAC Piątek, 7 maja 2021


Biskup senior diecezji warszawsko-praskiej po raz pierwszy trafił do szpitala z powodu zakażenia koronawirusem 3 kwietnia.

Kardynał Kazimierz Nycz w trakcie rehabilitacji

Rehabilitację po COVID-19 przechodzi natomiast kardynał Kazimierz Nycz. Metropolita warszawski 1 kwietnia w Wielki Czwartek zasłabł podczas mszy krzyżma w archikatedrze warszawskiej. Został przewieziony do szpitala MSWiA w Warszawie na badania diagnostyczne. W komunikacie z 6 kwietnia podano, że kompleksowa diagnoza lekarska wykazała, że doznał niewielkiego udaru niedokrwiennego. Wskazano, że „proces rehabilitacji przebiega zgodnie z założonymi oczekiwaniami zespołu lekarskiego i fizjoterapeutycznego”.

14 kwietnia rzecznik prasowy arcybiskupa i archidiecezji warszawskiej ks. Przemysław Śliwiński poinformował, że kard. Nycz opuścił szpital, a najbliższy czas poświęci na rehabilitację w jednym ze specjalistycznych ośrodków.

Czytaj też:

Abp Kazimierz Hoser trafił do szpitala. Ma koronawirusa

NAJNOWSZE INFORMACJE
RADIO DLA CIEBIE
  • Warszawa: 101 FM
  • Ostrołęka: 100,8 FM
  • Ostrów: 87,6 FM
  • Płock: 101,9 FM
  • Radom: 89,1 FM
  • Siedlce: 103,4 FM
  • DAB+
PUBLICYSTYKA
MUZYKA


wydanie online:
nm@rdc.pl

© 2021 Polskie Radio S.A. Radio Dla Ciebie
Wszelkie prawa zastrzeżone