SŁUCHAJ ONLINE
MENU

Zaadoptuj Zwierzaka!

Konkurs Radia dla Ciebie i Warszawskiego Ogrodu Zoologicznego

Radio Dla Ciebie zaprasza najmłodszych słuchaczy do udziału w konkursie „Zaadoptuj zwierzaka!”. To niepowtarzalna okazja, aby nadać imię jednemu z mieszkańców warszawskiego ZOO, zostać jego honorowym opiekunem i otrzymać bezpłatną roczną wejściówkę do Ogrodu. Nagrodą dodatkową jest dziecięcy rower.

Na imię czeka mała żubrzyca, która urodziła się w Warszawskim Ogrodzie Zoologicznym 30 kwietnia 2016 r. Aby wziąć udział w konkursie, należy przedstawić propozycję żeńskiego imienia zaczynającego się na literę „H”, zilustrowaną rysunkiem lub wierszykiem. Prace można przesyłać drogą elektroniczną na adres zoo@rdc.pl lub pocztą do siedziby Radia Dla Ciebie ul. Myśliwiecka 3/5/7, 00-459 Warszawa. Zgłoszenia przyjmowane będą do 1 czerwca br. do godz. 23:59.

Konkurs współorganizowany przez RDC i Fundację Rozwoju Warszawskiego Ogrodu Zoologicznego „Panda” ma na celu popularyzowanie wiedzy o działalności Ogrodu i zachęcenie mieszkańców stolicy do wspierania opieki nad lokatorami ZOO.

Rozstrzygnięcie Konkursu i przyznanie nagrody głównej odbędzie się podczas Dnia Dziecka z Radiem dla Ciebie w warszawskim ZOO w sobotę 4 czerwca br. po godz. 14:00 (ul. Ratuszowa 1/3).

Konkurs skierowany jest do dzieci w wieku nieprzekraczającym 9 roku życia. Regulamin konkursu dostępny jest pod adresem: http://www.rdc.pl/artykul/konkurs-dla-najmlodszych-sluchaczy.

NAJNOWSZE INFORMACJE
RADIO DLA CIEBIE
  • Warszawa: 101 FM
  • Ostrołęka: 100,8 FM
  • Ostrów: 87,6 FM
  • Płock: 101,9 FM
  • Radom: 89,1 FM
  • Siedlce: 103,4 FM
  • DAB+
PUBLICYSTYKA
MUZYKA


wydanie online:
nm@rdc.pl

© Copyright 2019 Polskie Radio S.A. Radio Dla Ciebie
Wszelkie prawa zastrzeżone