SŁUCHAJ ONLINE
MENU

Nowość w RDC: Cóż tam bzzzyka… w polityce?! Zaprasza Antoni Trzmiel – 18.03.2016

W niedzielę 20 marca br. RDC – Radio dla Ciebie zaprasza na premierową audycję Antoniego Trzmiela. Godzinny program nadawany będzie co tydzień po 17:00.

Cóż tam Panie w polityce? – tradycyjne pytanie Polaków Wyspiański wpisał nawet do „Wesela”. Bo Polacy od wieków chcą wiedzieć. Pewnie dlatego, że chcą być – nie tylko formalnym – podmiotem polityki, a nie wyłącznie jej przedmiotem. To fundament naszej wielowiekowej demokracji. 17.00 w niedziele to tradycyjnie czas podwieczorku, więc oddechu, wyhamowania. I doskonała godzina, by wraz ze spectrum najlepszych publicystów spokojnie porozmawiać o tym, co – na prawdę – dzieje się w Polsce. – mówi autor audycji. Spierać, ale nie obrażać. Wychodzić poza utarte schematy. Podsumowywać – i wybiegać w przyszłość. – dodaje.

 Antoni Trzmiel przed ponad 15. laty rozpoczął współpracę z Telewizją Polską, po czym w latach 2010-2011 z Polskim Radiem. Następnie pracował w dziale krajowym „Rzeczpospolitej” (publikował też w „Uważam Rze”), współtworzył serwisy internetowe „Rz” – w tym „W Sieci Opinii”. Wraz z Cezarym Gmyzem i Pawłem Lisickim stworzył Tygodnik „Do Rzeczy”. W tym samym czasie jego „pociąg do radio” zaowocował dwuletnią przygodą z Radiem Wnet. Od podstaw współtworzył Telewizję Republika – jako reporter, wydawca, prowadzący programy, a także twórca i redaktor naczelny portalu telewizjarepublika.pl. Od lutego 2016 r. powrócił do Jedynki Polskiego Radia, gdzie przeprowadza wywiady „W Samo Południe”.

NAJNOWSZE INFORMACJE
RADIO DLA CIEBIE
  • Warszawa: 101 FM
  • Ostrołęka: 100,8 FM
  • Ostrów: 87,6 FM
  • Płock: 101,9 FM
  • Radom: 89,1 FM
  • Siedlce: 103,4 FM
  • DAB+
PUBLICYSTYKA
MUZYKA


wydanie online:
nm@rdc.pl

© Copyright 2018 Polskie Radio S.A. Radio Dla Ciebie
Wszelkie prawa zastrzeżone