SŁUCHAJ ONLINE
MENU

„Nela i tajemnice świata” – w Radiu dla Ciebie rusza audycja Neli Małej Reporterki – 28.04.2016

Już 8 maja br. na antenie RDC pierwsze wydanie autorskiego programu Neli Małej Reporterki. W każdą niedzielę między godziną 12:00 a 13:00, najmłodsi miłośnicy dalekich wypraw będą mogli posłuchać o najciekawszych przygodach małej podróżniczki i razem z nią odkrywać tajemnice świata.

W czasie audycji będzie można posłuchać podróżniczych opowieści z różnych zakątków świata. Mała autorka przeniesie słuchaczy w odległe krainy, opowie m.in. o wyprawach do Azji, Ameryki Południowej oraz Afryki. „Do tej pory często występowałam w radiu, ale jako gość. Nie mogę się już doczekać mojej pierwszej audycji. Będą goście, niespodzianki i dużo atrakcji” – tak o swoim radiowym debiucie mówi Nela.

Nela Mała Reporterka jest 10-letnią jest podróżniczką, autorką książek dla dzieci (m.in. „10 niesamowitych przygód Neli”, „Nela na 3 kontynentach, podróże w nieznane”, „Nela i tajemnice świata”, „Nela na tropie przygód”, „Śladami Neli. Przez dżunglę, morza i oceany”) oraz bohaterką serii przygodowych reportaży filmowych emitowanych w TVP ABC. Już niebawem, pod patronatem Radia dla Ciebie, ukaże się najnowsza książka z łamigłówkami dla dzieci pt. „Zabawy z Nelą. Tajemnice i zagadki”.

RDC czeka na listy i pytania od dzieci – na wybrane z nich Nela odpowie w czasie audycji. Adres: Radio dla Ciebie, ul. Myśliwiecka 3/5/7, 00-459 Warszawa – z dopiskiem „Nela Mała Reporterka”.

NAJNOWSZE INFORMACJE
RADIO DLA CIEBIE
  • Warszawa: 101 FM
  • Ostrołęka: 100,8 FM
  • Ostrów: 87,6 FM
  • Płock: 101,9 FM
  • Radom: 89,1 FM
  • Siedlce: 103,4 FM
  • DAB+
PUBLICYSTYKA
MUZYKA


wydanie online:
nm@rdc.pl

© Copyright 2019 Polskie Radio S.A. Radio Dla Ciebie
Wszelkie prawa zastrzeżone