SŁUCHAJ ONLINE
MENU

Magazyn Bardzo Muzyczny Pawła Bobrowskiego – 24.03.2016

Już dziś po 18:00 Radio dla Ciebie zaprasza na pierwsze wydanie Magazynu Bardzo Muzycznego. Autorskiej audycji Pawła Bobrowskiego będzie można wysłuchać w paśmie muzycznym RDC (18:00-20:00) w każdy czwartek.

Magazyn Bardzo Muzyczny będzie miejscem dla tych, którzy chcą opowiedzieć o ciekawej płycie, ale też o koncercie i festiwalu; wyrazić subiektywną opinię na temat historii muzyki lub jej współczesnego brzmienia. Czekamy na autorów projektów muzycznych, muzyków i producentów. Czekamy też na słuchaczy, którzy chcą nam opowiedzieć o swoich wrażeniach po obejrzanym koncercie czy przesłuchanej płycie – mówi Paweł Bobrowski. Zagramy płyty z nowym, inspirującym brzmieniem. Posłuchamy wykonawców, bez których trudno wyobrazić sobie historię muzyki. Pojawią się produkcje inspirowane klasyką gatunków i nagrania sprzed lat wyprzedzające swój czas – dodaje prowadzący.

Paweł Bobrowski jest dziennikarze radiowym i telewizyjnym. Pracę w mediach rozpoczął 22 lata temu jako redaktor Radia Dla Ciebie, gdzie prowadził wiele audycji muzycznych (m.in. Czarna Lista, Noc DJ-ów, Radio Przebojów, Extralista, Radioexpres, Przeboje Dziesięcioleci). W latach 2007-2009 i 2011-2013 pełnił funkcję Kierownika Redakcji Muzycznej RDC. Wcześniej prowadził autorskie audycje Programu Pierwszego Polskiego Radia (Muzyczne Premiery Jedynki, Przegląd Światowych List Przebojów, Karnawał z Jedynką) oraz współpracował z Ośrodkiem Regionalnym TVP i Telewizją Polsat 2.

 Obecnie na antenie Radia dla Ciebie można usłyszeć jego autorską audycję „Bez Granic” (poniedziałek od północy do 2:00 i oraz od piątku do niedzieli w godzinach 23:00-1:00). Prowadzi również audycję poranną „Skoro Świt” (piątek od 5:00 do 7:00).

NAJNOWSZE INFORMACJE
RADIO DLA CIEBIE
  • Warszawa: 101 FM
  • Ostrołęka: 100,8 FM
  • Ostrów: 87,6 FM
  • Płock: 101,9 FM
  • Radom: 89,1 FM
  • Siedlce: 103,4 FM
  • DAB+
PUBLICYSTYKA
MUZYKA


wydanie online:
nm@rdc.pl

© Copyright 2019 Polskie Radio S.A. Radio Dla Ciebie
Wszelkie prawa zastrzeżone