SŁUCHAJ ONLINE
MENU
Słuchaj ONLINE
RDC
rdc player

Eliza Michalik nominowana do nagrody Okulary równości

Eliza Michalik otrzymała nominację w kategorii Prawa kobiet i przeciwdziałanie dyskryminacji z powodu płci.

„Okulary Równości 2014” – nagroda Fundacji Izabeli Jarugi – Nowackiej zostanie wręczona laureatom na uroczystej gali 26 marca 2014 r. o godz. 17:30, która odbędzie się w Domu Artysty Plastyka przy ul. Mazowieckiej 11a w Warszawie.

Poza Elizą Michalik, nominacje w kategorii Prawa kobiet i przeciwdziałanie dyskryminacji z powodu płci uzyskali: prof. Monika Płatek, Joanna Piotrowska i Fundacja Feminoteka, Związek Zawodowy Górników w Polsce oraz dr med. Bożena Jawień.

W kategorii Prawa mniejszości i przeciwdziałanie dyskryminacji z przyczyn innych niż płeć zostali nominowani: Stowarzyszenie „Fabryka równości”, Agnieszka Ziółkowska, Stowarzyszenie Rodzin i Przyjaciół Osób Homoseksualnych, Biseksualnych i Transpłciowych oraz Magdalena Kasznia, a w kategorii Sprawiedliwość społeczna i zwalczanie ubóstwa: Jadwiga Król i Krzysztof Topolski.

Eliza Michalik prowadzi w Polskim Radiu RDC sobotnią audycję poranną „Bez pudru” (7.00 – 10.00). Jest także publicystką telewizji Superstacja, a także blogerką portalu natemat.pl. Wcześniej pracowała m.in. dla Życia Warszawy i Wprost, gdzie publikowała artykuły. W Radiu Kolor prowadziła razem z Pawłem Oksanowiczem program “Czekając na środę, czyli godzina niepoprawności politycznej”.

***

Więcej informacji:

Paulina Kalińska

Gł. specjalista ds. PR

tel. 695 910 995

paulina.kalinska@rdc.pl

NAJNOWSZE INFORMACJE
RADIO DLA CIEBIE
  • Warszawa: 101 FM
  • Ostrołęka: 100,8 FM
  • Ostrów: 87,6 FM
  • Płock: 101,9 FM
  • Radom: 89,1 FM
  • Siedlce: 103,4 FM
  • DAB+
PUBLICYSTYKA
MUZYKA


wydanie online:
nm@rdc.pl

© 2022 Polskie Radio S.A. Radio Dla Ciebie
Wszelkie prawa zastrzeżone