SŁUCHAJ ONLINE
MENU

Spinka biznesu – konferencja dla kobiet przedsiębiorczych

Sto naładowanych pozytywną energią kobiet sukcesu (tych małych i wielkich) na jednej sali. To początek konferencji dla przedsiębiorczych kobiet – SPINKA BIZNESU. Najpierw szkolenie (9 atrakcyjnych merytorycznie paneli), później lunch, inspirujący networking, a na koniec konkurs z atrakcyjnymi nagrodami.

Konferencja SPINKA BIZNESU odbędzie się 18.11.2017 r., w godz. 10-18, w Legionowie, w nowocześnie urządzonej sali widowiskowej Miejskiej Biblioteki Publicznej, przy ul. T. Kościuszki 8a (II piętro). Jej celem jest zwiększenie kompetencji biznesowych kobiet i przeznaczone jest dla pań prowadzących swój biznes lub dopiero zamierzających go otworzyć.

Jest to druga edycja wydarzenia, które w zeszłym roku spotkało się z ogromnym zainteresowaniem pań z Powiatu Legionowskiego i północnych dzielnic Warszawy. W tym roku, organizator – Fundacja BIZOON, zadbała szczególnie o kobiecą atmosferę, zróżnicowany merytorycznie program szkoleniowy i szeroką grupę wystawców, których produkty i usługi będą atrakcyjne szczególnie dla kobiet biznesu. Sukces zeszłorocznej edycji dał jednoznaczny sygnał, że jest zapotrzebowanie na realizację podobnych wydarzeń w Powiecie, a tegoroczna konferencja obejmuje swoim zasięgiem coraz szerszą grupę odbiorców, dla których Legionowo staje się miejscem tworzenia biznesu, a nie tylko sypialnią Warszawy.

 

Jeżeli uważasz się za kobietę przedsiębiorczą i wiesz, jak ważne w biznesie są: wiedza i relacje, nie możesz ominąć tego wydarzenia. Udział w nim z pewnością zainspiruje Cię do rozwoju. To wyjątkowa możliwość do wymiany wiedzy i doświadczeń pomiędzy kobietami biznesu. Profesjonalne prelegentki przekażą kompendium wiedzy dotyczące prowadzenia firmy, a moderowana sesja networkingowa poszerzy Twoje relacje biznesowe.

Nie czekaj i zapisz się – ostatnie wolne miejsca! Koszt biletu to tylko 57 zł (27 zł – dla aktywnych honorowych krwiodawców), a cenie: szkolenia, przerwy kawowe, lunch i moc dodatkowych atrakcji (wspaniała atmosfera, stanowiska wystawców, nagrody, gadżety).

Dodatkowe informacje i bilety: http://spinkabiznesu.bizoon.pl

RADIO DLA CIEBIE
  • Warszawa: 101 FM
  • Ostrołęka: 100,8 FM
  • Ostrów: 87,6 FM
  • Płock: 101,9 FM
  • Radom: 89,1 FM
  • Siedlce: 103,4 FM
  • DAB+


PUBLICYSTYKA
MUZYKA


wydanie online:
nm@rdc.pl

© Copyright 2018 Polskie Radio S.A. Radio Dla Ciebie
Wszelkie prawa zastrzeżone