SŁUCHAJ ONLINE
MENU

Projekt Centrum Sztuki Tańca ruszy w Warszawie

fot. Pixabay

18 września rusza projekt Centrum Sztuki Tańca 2017-2019 w Warszawie. Miłośnicy tańca współczesnego w Warszawie zyskują nowe miejsce do śledzenia trendów, zjawisk, oglądania spektakli.

To wszystko za sprawą Centrum Sztuki Tańca, którego siedzibą na najbliższe 3 lata będzie Dom Kultury Kadr. Oficjalne otwarcie projektu, współfinansowanego przez Miasto Stołeczne Warszawa, odbędzie się już 18 września. Projekt zainaugurują spektakle organizatorów CST. Jako pierwsi wystąpią HOTELOKO movement makers/Agata Życzkowska, Magdalena Przybysz i Wojciech Grudziński z „ABSOLUTELY FABULOUS Dancers” oraz Paulina Święcańska ze spektaklem „Biały KWADRAT na czarnym tle”.

Centrum Sztuki Tańca jest inicjatywą 18 warszawskich organizacji pozarządowych, związanych z tańcem współczesnym i to one przez 3 lata trwania projektu prezentować będą swoją twórczość pod stałym adresem. Wierzymy, że wygodne i nowoczesne przestrzenie Domu Kultury Kadr oraz stały dzień spektakli, jakim od września do grudnia będzie poniedziałek, stanie się doskonałą odpowiedzią na potrzeby widowni, która od 18 września pod jednym dachem będzie mogła spotykać zarówno wiodących, jak i debiutujących artystów, a także będzie mogła uczestniczyć w wielu dyskusjach i prezentacjach spektakli, występów i instalacji – podkreśla Paulina Święcańska, Dyrektorka Centrum Sztuki Tańca w Warszawie, Prezeska Fundacji Artystycznej PERFORM.

RADIO DLA CIEBIE
  • Warszawa: 101 FM
  • Ostrołęka: 100,8 FM
  • Ostrów: 87,6 FM
  • Płock: 101,9 FM
  • Radom: 89,1 FM
  • Siedlce: 103,4 FM
  • DAB+


PUBLICYSTYKA
MUZYKA


wydanie online:
nm@rdc.pl

© Copyright 2018 Polskie Radio S.A. Radio Dla Ciebie
Wszelkie prawa zastrzeżone