Remis Wisły Płock z Ruchem Chorzów w meczu grupy spadkowej

• 29.04.2017 17:49

• Aktualizacja: 22:27 25.07.2022

Wisła Płock zremisowała z Ruchem Chorzów 1:1 w meczu grupy spadkowej 31. kolejki piłkarskiej ekstraklasy.
Gospodarze prowadzili po golu Jose Kante z rzutu karnego w 49. minucie, wyrównał w 75. minucie Jakub Arak. Minutę później drugiej „jedenastki” dla Wisły nie wykorzystał Girgio Merebaszwili.

Wisła zajmuje dziewiąte miejsce w tabeli z dorobkiem 21 punktów. Ruch zajmuje przedostatnie, piętnaste miejsce z 16 punktami. „Niebieskich” może wyprzedzić Górnik Łęczna, który ma punkt mniej i o godzinie 18 zagra we Wrocławiu ze Śląskiem.