Polonia Warszawa przegrała ze Świtem Nowy Dwór Mazowiecki

• 20.05.2018 11:15

• Aktualizacja: 23:26 25.07.2022

Polonia Warszawa przegrała 1:2 ze Świtem Nowy Dwór Mazowiecki w sobotnim spotkaniu 29. kolejki III ligi. Mecz odbył się na nowodworskim stadionie.
Od początku meczu obserwowaliśmy dość wyrównaną grę czarnych z gospodarzami. W 26. minucie sędzia ukarał żółtą kartką Daniela Chorosia. Cztery minuty później z powodu urazu z boiska musiał zejść strzelec Polonii Krystian Pieczara. Zastąpił go Tomasz Chałas.

Pierwszy gol dla Świtu padł w 41 minucie dzięki Mariuszowi Gabrychowi. Do połowy meczu piłkarzom Polonii nie udało się wyrównać wyniku. Z piątego metra spudłował Mateusz Małek.

W 76 minucie bramkę dla czarnych zdobył Tomasz Chałas. W doliczonym czasie gry, zawodnicy Świtu strzelili zwycięską bramkę po rzucie rożnym i tym samym zdobyli 3 punkty.