ONICO i Czarni w TOP 3 siatkarskiej ekstraklasy. Wygrane w 3. kolejce

• 21.10.2018 23:23

• Aktualizacja: 23:48 25.07.2022

W trzeciej kolejce siatkarskiej ekstraklasy ONICO Warszawa zwyciężyło Wartę Zawiercie 3:1. Stołeczni odnieśli trzecie zwycięstwo z rzędu. Wygraną odnotowali też gracze Cerrad Czarnych Radom, którzy ograli Cuprum Lubin 3:0.
Czarni zwyciężyli w setach do 22, 24 i 25. W poprzedniej kolejce radomianie zainkasowali pierwsze punkty w sezonie, który rozpoczęli od porażki z Jastrzębskim Węglem.

ONICO z kolei odniosło trzecie zwycięstwo w rozgrywkach. Jeden przegrany set więcej zadecydował o tym, że stołeczni muszą ustąpić drużynie ZASK-y Kędzierzyn Koźle na czele ligowego zestawiania.

W innym niedzielnym meczu trzeciej kolejki ekstraklasy Stocznia Szczecin wygrała na wyjeździe z Jastrzębskim Węglem 3:0 (25:22, 26:24, 27:25)

W tabeli prowadzi ZAKSA przed ONICO - oba zespoły zdobyły po 9 punktów. Trzy punkty mniej mają Czarni oraz Skra Bełchatów.

W następnej serii gier obie mazowieckie ekipy spotkają się w derbach regionu. Mecz w Radomiu już 26 października.

[caption id="attachment_252347" align="aligncenter" width="602"] fot. flashscore.pl[/caption]