SŁUCHAJ ONLINE
MENU

Narodowe Dni Badmintona na warszawskim Torwarze

Narodowe Dni Badmintona na warszawskim Torwarze
Narodowe Dni Badmintona na warszawskim Torwarze (fot. Pixabay)

Narodowe Dni Badmintona na warszawskim Torwarze. W poniedziałek i wtorek odbywać się będą badmintonowe gry i zabawy dla najmłodszych, turnieje branżowe, a także specjalne szkolenia trenerskie.

Narodowe Dni Badmintona na warszawskim Torwarze to również możliwość sprawdzenia się w rywalizacji dla amatorów i seniorów. Na przybyłych czeka także wyjątkowa lekcja wychowania fizycznego z rakietką w ręku.

– Chcemy przede wszystkim zarazić pasją do badmintona dzieci – mówi Marcin Łojewski z fundacji Narodowy Badminton organizującej imprezę.

W wydarzeniu wezmą udział znani polscy sportowcy – Robert Korzeniowski, Artur Siódmiak czy Oktawia Nowacka, którzy pojawią się w przygotowanej na ten cel strefie aktywności. Początek imprezy w poniedziałek o godzinie 10.

Narodowe Dni Badmintona: 4 grudnia (poniedziałek) zaplanowane są m.in.:

badmintonowe gry i zabawy dla młodych sportowców
stanowiska pomiarowe – szybkość, odległość i celność uderzenia
turnieje dla dzieci i młodzieży
szkolenie trenerskie prowadzone przez Diemo Ruhnowa oraz Kim Young Mana
turniej VIP w którym zmierzą się m.in. parlamentarzyści, dyplomaci, przedstawiciele służby zdrowia, wojska oraz nauczycieli

Narodowe Dni Badmintona: 5 grudnia (wtorek) to dzień gdy odbędą się:

Badmintonowy WF – profesjonalne treningi badmintonowe dla młodzieży prowadzone przez najlepszych polskich szkoleniowców oraz Diemo Ruhnowa i Kim Young Mana. W trakcie Badmintonowego WFu uczestnicy wezmą udział w czterech modułach poświęconych czterem filarom gry w badmintona.
turnieje OPEN – prowadzone w dwu makro kategoriach – amator i senior, każda z nich ma swoje kategorie wiekowe (co 10 lat). Będą się odbywać w grach podwójnych.

RADIO DLA CIEBIE
  • Warszawa: 101 FM
  • Ostrołęka: 100,8 FM
  • Ostrów: 87,6 FM
  • Płock: 101,9 FM
  • Radom: 89,1 FM
  • Siedlce: 103,4 FM
  • DAB+


PUBLICYSTYKA
MUZYKA


wydanie online:
nm@rdc.pl

© Copyright 2018 Polskie Radio S.A. Radio Dla Ciebie
Wszelkie prawa zastrzeżone