Ekstraklasa piłki ręcznej: Orlen Wisła Płock wygrała z KPR RC Legionowo

• 28.09.2016 23:05

• Aktualizacja: 21:56 25.07.2022

Najwięcej bramek dla Wisły rzucił Lovro Mihic - 6, Adam Wiśniewski - 5. Dla KPR Legionowo bramki rzucili: Witalij Titow - 8, Antonio Pribanic - 6, Kamil Ciok - 3.
Piłkarze ręczni Orlen Wisły Płock wygrali z KPR RC Legionowo 23:33 (13:16) w piątej kolejce ekstraklasy piłkarzy ręcznych. Osiem goli dla gospodarzy rzucił Witalij Titow, dla gości sześć bramek zdobył Lovro Mihic.

Prawoskrzydłowy Wisły Michał Daszek przyznał, że pierwsza połowa w wykonaniu jego zespołu pozostawia wiele do życzenia. - Na szczęście po przerwie nasza gra była dużo lepsza - dodał reprezentant Polski.

Wisła ma 13 punktów i prowadzi zarówno w grupie pomarańczowej, jak i w tabeli zbiorczej. KPR Legionowo z sześcioma punktami jest czwarty w grupie granatowej.