SŁUCHAJ ONLINE
MENU

Dominik Nagy wrócił do pierwszej drużyny Legii Warszawa

Legia
fot. Twitter

Węgierski piłkarz Legii Warszawa Dominik Nagy, przesunięty w połowie października karnie do drużyny rezerw, znów będzie trenował z pierwszym zespołem – poinformowano na stronie internetowej klubu. „Zasługuje na drugą szansę” – powiedział trener Romeo Jozak.

Nagy naraził się zwierzchnikom, udzielając kontrowersyjnego wywiadu w węgierskiej telewizji M4. Wypowiedział się w nim otwarcie na temat napaści kibiców warszawskiego klubu na zawodników po przegranym meczu z Lechem w Poznaniu.

– Kiedy przyjechaliśmy do klubu po tym meczu, czekali na nas kibice. Myśleliśmy, że chcą porozmawiać. Jednak, kiedy wysiedliśmy z autobusu stanęliśmy w obliczu czegoś zupełnie innego niż sobie wyobrażaliśmy. Uważam, że wolno mówić mi o tym otwarcie. Możemy się tego wstydzić lub nie, ale to się wydarzyło. W dzisiejszych czasach takie sytuacje zdarzają się w niewielu miejscach. Szczerze mówiąc, byłem przestraszony – mówił 22-letni pomocnik. Dodał, że w kolejnym sezonie wolałby występować w innym klubie.

– Rozmawiałem z Dominikiem i podjąłem decyzję o jego powrocie do pierwszego zespołu. Uważam, że swoim zaangażowaniem i ciężką pracą udowodnił, że zasługuje na drugą szansę – powiedział chorwacki szkoleniowiec Jozak, cytowany w serwisie legia.com. W tym sezonie ekstraklasy Nagy rozegrał dziewięć meczów i zdobył jedną bramkę.

Legia zdobyła 28 punktów w 15 kolejkach i zajmuje drugie miejsce w tabeli. Jej następnym rywalem będzie 19 listopada w Warszawie lider rozgrywek Górnik Zabrze, który ma o punkt więcej.

RADIO DLA CIEBIE
  • Warszawa: 101 FM
  • Ostrołęka: 100,8 FM
  • Ostrów: 87,6 FM
  • Płock: 101,9 FM
  • Radom: 89,1 FM
  • Siedlce: 103,4 FM
  • DAB+


PUBLICYSTYKA
MUZYKA


wydanie online:
nm@rdc.pl

© Copyright 2018 Polskie Radio S.A. Radio Dla Ciebie
Wszelkie prawa zastrzeżone