SŁUCHAJ ONLINE
MENU

Nożownik zaatakował kobietę. 38-latek w rękach policji

fot. pexels.com

Obrażenia 66-letniej kobiety, która w piątek została ugodzona nożem na jednej z ulic Płocka, nie zagrażają jej życiu. Zatrzymany w pościgu 38-letni napastnik trafił na badania. Jego stan wskazuje, iż może być pod wpływem środków odurzających.

Do zdarzenia doszło w piątek przed południem w pobliżu przystanku autobusowego na skrzyżowaniu ulic Wyszogrodzkiej i Piłsudskiego, prowadzących na peryferie Płocka.. – Kobieta żyje, udzielana jest jej pomoc w szpitalu – relacjonował rzecznik płockiej policji Krzysztof Piasek. Dodał, że napastnik został zatrzymany.

Jak poinformowała później policja, kobieta, która została zaatakowana nożem, to mieszkanka Płocka. Napastnik to mieszkaniec powiatu płockiego. Motywy jego czynu nie są znane. – Kobieta doznała obrażeń, które nie zagrażają jej życiu. Ujęty napastnik został przewieziony do szpitala, gdzie przeprowadzone będą badania, które wyjaśnią, czy znajduje się pod wpływem alkoholu lub innych środków. Na chwilę obecną jest on w takim stanie, że praktycznie nie ma z nim żadnego kontaktu – powiedział w piątek po południu rzecznik płockiej policji Krzysztof Piasek.

Wcześniej informował on, że mężczyzna, który zaatakował nożem kobietę został zatrzymany m.in. przez policjanta, który był po służbie. – Funkcjonariusz przejeżdżał w pobliżu. Gdy zobaczył, co się dzieje, podjął interwencję. Napastnik zaczął uciekać. W jego ujęciu pomogli mężczyźni prowadzący niedaleko prace budowlane – relacjonował rzecznik płockiej policji.

RADIO DLA CIEBIE
  • Warszawa: 101 FM
  • Ostrołęka: 100,8 FM
  • Ostrów: 87,6 FM
  • Płock: 101,9 FM
  • Radom: 89,1 FM
  • Siedlce: 103,4 FM
  • DAB+


PUBLICYSTYKA
MUZYKA


wydanie online:
nm@rdc.pl

© Copyright 2018 Polskie Radio S.A. Radio Dla Ciebie
Wszelkie prawa zastrzeżone